Bambusový sen

Příchod E-BOOKu „Tropický palác za cenu garáže v Praze“ SE BLÍŽÍ

Příchod E-BOOKu „Tropický palác za cenu garáže v Praze“ SE BLÍŽÍ

 

Je to tady! Pro některé z vás, kteří už po dobu několika měsíců čekáte na můj ebook „Tropický palác za cenu garáže v Praze“, mám konečně dobrou zprávu. Během několika málo dní spustím prodej svého e-booku, a vy tak budete moct být mezi prvními, kdo si jej přečte.

Kniha má několik rovin, a proto jsem se rozhodla napsat tento článek, abych vám mohla přiblížit, o co tedy vlastně půjde. Mnoho z vás už to ví moc dobře a sledujete mě dlouhodobě online, čili tohle pro vás asi nebude taková novinka. Ale myslím, že i vy, kteří už moc dobře víte, si také rádi počtete a třeba objevíte i detaily, které vám předtím unikly.

E-book „Tropický palác za cenu garáže v Praze“ vznikl jako reakce na velké množství dotazů, které už několik let dostávám.

Vyvrcholením zájmů mých blízkých, známých i neznámých byla stavba bambusového domu na exotickém ostrově Lombok v Indonésii. Viděla jsem, že tohle téma je pro mnohé z vás hodně neprobádané a zajímavé, a proto jsem se pustila do tvoření. Po více jak roce je připraveno úplně všechno. E-book, web, prodejní systém, a aby toho nebylo málo, tak toto vše je vytvořeno nejen v češtině, ale také v angličtině, neboť vím, že jsou mezi vámi i zájemci, kteří česky nemluví.

Dalo mi to celé docela zabrat, protože jsem postupně zjišťovala, že jsem ještě větší perfekcionista a detailista, než jsem si kdy o sobě vůbec myslela, a že kladu opravdu velký nároky na kvalitu. Celý proces tvoření byl díky tomu tedy významně delší, než jsem původně předpokládala, a omlouvám se všem, kteří už na knihu netrpělivě dlouho čekali. Holt nedokážu věci odfláknout. Věřím ale, že finální výsledek stojí za to a že budete spokojeni!

Jde mi o to, abych vám předala opravdu komplexní informace.

Čili nejedná se jen o bambusovou stavbu jako takovou, ale i o podstatné věci, které s tímto souvisí.

V úvodní části se dozvíte, jak tahle myšlenka vůbec kdysi vznikla  a proč. Co stálo za tím vším. To totiž považuju za důležitý zmínit. A třeba v tom mezi řádky uvidíte i sami sebe. 🙂

Tím největším „gró“ je samozřejmě technický návod na samotnou stavbu domu z bambusu v Indonésii. Mimo jiné uvádím i konkrétní ceny za materiál, práci a také techniky, jak se o bambus správně starat a co rozhodně nezanedbat. Sdílím s vámi i své přesvědčení, proč si myslím, že tento typ stavby má smysl.

Součástí knihy jsou i způsoby, jak získat půdu v Indonésii a vývoj její ceny v čase. K čemu je totiž znát „technikálie“ spojený se stavbou, když člověk neví, jak se tam dostat k pozemku, že jo. Ani na tohle jsem tedy nezapomněla a ve své e-knize zmiňuju dost konkrétní detaily a také doporučení, jak na to. Zároveň dávám tipy i na indonéské úřady či firmy, které jsem sama využívala, a vím, že fungovaly.

Celou knihou zároveň mezi řádky prostupuje „nadmyšlenka“, že my všichni můžeme žít tak trochu jinak a že to přináší jasné benefity, které tam též popisuju.

Kdo z nás se nezamýšlí nad ekologií, udržitelností, osobní spokojeností a naplněností, je to tak?

Zejména v dnešní době, kdy svět doslova blázní.  

Navíc těmto všem bodům vévodí ten nejzásadnější z nich. SVOBODA.

Ačkoli se to tak na první pohled možná nemusí jevit, tak všechny tyto výše popsané body jsou vzájemně velmi propletené a v podstatě se nedají rozdělit.

To všechno totiž tvoří dohromady skládačku, která je barevnější, než si myslíme.

Přeju vám, abyste si čtení knihy užili a aby vám vnesla do života přesně to, co potřebujete. Věřím, že každý čtenář si v ní najde to svoje.

Příjemné čtení vám všem a jdeme na to!

E-book ZDARMA

5 ověřených tipů o tom, jak dokázat skloubit život a práci na Bali, potažmo ale i v celé Indonésii. Získejte exotickou ochutnávku, která vychází z mých vlastních zkušeností a pomůže vám splnit si i vaše cizokrajné sny!

Chci získat e-book zdarma

Copyright © 2024 Bambusový sen. All rights reserved.