E-book: Tropický palác za cenu garáže v Praze

Zažijte dobrodružství uprostřed exotiky a postavte si třeba i dům z bambusu.
KOUPIT E-BOOK

Představte si…

Jak se uprostřed zimy seberete a odletíte do teplých krajin, kde na vás čeká váš vlastní dům s tropickou zahradou. Je to úžasné a svobodné.

Stejně tak je skvělé se každé ráno probouzet a být v kontaktu s přírodou, obklopeni exotickou zelení a s klidem v duši, že dneska máte na všechno dost času.

O čem se dočtete?

  • Jak a proč stavět dům z bambusu

  • Jak získat pozemek v Indonésii

  • O životě v exotice a velkých rozhodnutích

  • Jaké využití může mít taková stavba do budoucna jako investiční příležitost

  • Co vlastně musí člověk udělat pro to, aby si mohl postavit dům v exotickém ráji?

  • Jak přestat odkládat svůj dlouholetý sen a pustit se konečně do akce?

  • Jednoduše, prakticky, krok po kroku

Původní cena: 590 Kč

Nyní jen 470 Kč

Po platbě vám přijde můj e-book Tropický palác za cenu garáže v Praze online.

KOUPIT E-BOOK

Kdo že to vlastně jsem?

Ještě před pár lety byste mě nepoznali. Byla jsem holka, která se bála sama jezdit i českými vlaky a do světa se jen tak neodvážila. Měla jsem jen své sny o životě v exotice.

Našla jsem ale odvahu vycestovat až na druhý konec světa a objevila způsob, jak si tam i postavit dům.

Dnes žiju v cizině několik let. Bydlím na ostrově Lombok v Indonésii a každé ráno se probouzím ve svém bambusovém domě s úžasným výhledem do zelené džungle. Budí mě vzdálené zvuky divokých opic a snídani zapíjím čerstvou vodou z kokosového ořechu ze své zahrady.

Díky svému e-booku vás tak mohu detailněji s tímto stylem života seznámit v praxi a především vám ukázat, jak si tropický palác můžete postavit i VY. Zvládnete to taky!

Proces objednání e-booku

E-book přijde obratem na váš email po úspěšné platbě objednávky, kterou vytvoříte po kliknutí na „koupit e-book“.

Tam stačí vyplnit pár údajů, které potřebuji k zprocesování.

E-book máte neomezeně napořád. Jednoduše čtěte z mobilu, tabletu nebo svého PC 🙂

Garance vrácení peněz

Jste na vážkách? Jestli se v mém e-booku nic nedozvíte, vrátím vám peníze. Ano, za svojí prací si stojím. Stačí mi napsat email do 21 dní po platbě a bez otázek vám vrátím peníze zpět.

KOUPIT E-BOOK
10 % z ceny každého kusu je věnováno neziskové organizaci KINTARI na její provoz v Indonésii za účelem vzdělávání místních dětí.
Říká se, že zkušenosti jsou k nezaplacení, a u této knížky to platí dvojnásob. Každému, kdo uvažuje o stavbě exotického domu, totiž ušetří nespočet starostí, komplikací i peněz. Nic lepšího na trhu nenajdete!
Martin P.
Martin P.
E-book už mám a je vynikající! Dlouho jsem se na něj těšila. Informace v něm jsou pro mě velice cenné, hlavně ty o možnostech koupě a pronájmu půdy. O něčem takovém už delší dobu uvažuju a informace z e-booku mi daly jasnější rámec. Určitě doporučuju!
Karolina K.
Karolina K.
V Indonésii jsem nikdy nebyl, ale po přečtení této knížky bych se nebál vycestovat a žít tam. I kdybych se tam v budoucnu nikdy nepodíval, je rozhodně dobré se něco dozvědět o světě tak vzdáleném a naprosto odlišném od toho našeho západního. Osobní zkušenosti sepsané někým, kdo tam skutečně žije, se nikde jinde pořádně nedozvíte, a proto doporučuji si knížku přečíst. Na závěr jednoduše shrnu, že můj zájem o Indonésii stoupl o 100 %.
Jan M.
Jan M.
Návod pro všechny, kteří hledají únik před naším středoevropským tempem života, kde nám hodnoty a definici úspěchu utváří konzumní svět, který nám diktuje, co máme chtít a po čem máme prahnout. Říká nám, co nás učiní šťastnými, a definuje, co má být úspěch. Úspěchem je dosažení samostatnosti a nezávislosti - tedy získat vlastní byt, mít prostředky ke koupi zboží z nákupního seznamu, který jsme vlastně všichni opsali z konzumního gejzíru, a měříme se s ostatními podle toho, kolik položek jsme si odškrtli. Opustit bezpečné prostředí, ve kterém jsme vyrostli, prostředí, odkud pocházejí naše kořeny, chce spoustu odvahy a víry v sebe samé. To, co nám bylo dáno a co jsme sami získali, lze uplatnit i na druhém konci světa, kde svůj bambusový sen může žít každý, kdo si je vědom toho, že zkušenosti, myšlení a vzdělání, které v tomto západním prostředí získal, může využít kdekoli na světě, pokud má dostatek odvahy, nadšení a odhodlání poprat se s jiným prostředím. Získat štěstí a naplnění lze kdekoli, kde se chcete cítit doma, a tento e-book a autorka osobně může být praktickým pomocníkem a motivací, pokud máte pnutí něco změnit.
Zuzana K.
Zuzana K.

Dana Bartošová

Jsem vášnivá cestovatelka a terapeutka, která ráda boří mýty o tom, že něco nejde nebo nefunguje.

Autorka projektu Bambusový sen – životního stylu, prostřednictvím kterého inspiruji lidi, kteří stejně jako já chtějí žít po svém, jejich radostí je cestování spojené se životem a prací v exotice a kteří touží po svobodnějším a šťastnějším životě, ve kterém si pravidla mohou vytvářet především ONI SAMI.

Prostě jedna holka z jižních Čech, která se rozhodla žít tak trochu po svém a opustila mnohé jistoty pro vydání se na cestu za svým snem.

Copyright © 2024 Bambusový sen. All rights reserved.